Kontakt: +48 530 307 190

Przewóz paczek do Holandii

W Sintour gwarantujemy Ci bezpieczny i szybki transport paczek do Holandii z całej Polski.

Obsługujemy miasta: Warszawa, Radom, Łódź, Kielce i wszelkie okoliczne miasteczka i wsie !

 

+48 530 307 190

Nadając paczkę z Warszawy do Holandii - pytaj o rabat !

Zabieramy paczki w dowolnym rozmiarze i gabarycie, jako jedni z nielicznych dostarczamy paczki już tego samego dnia - pod warunkiem andania w dzień wyjazdu z paczkami do Holandii.

Cena za przewóz paczki paczki do Holandii Radom

W Sintour cena jest zależna od wagi paczki, do 30 kg. mamy przedział najniższy - jeśli jednak zdecydujesz się nadać więcej paczek do Holandii jednego dnia - z pewnością udzielimy Ci stosownego rabatu.

Gwarantujemy rónież niskie ceny za transport korespondencji, listów do Holandii - zawsze dostarczamy je do rąk własnych adresata, nigdy nie pozostawiamy pod innym adresem.

Przewóz paczek żywnościowych do Holandii z Radomia

Transport paczek żywnościowych do Holandii musi spełniać okreslone wymogi, w Sintour dbamy o każdy szczegół związany z bezpieczeństwem Twojej paczki - możesz ją także śledzić w każdym momencie przewozu poprzez kontakt z naszym kierowcą.

https://sintour.pl/images/dodatki/paczki-polska-holandia-tanio.jpg

Przewóz części samochodowych z Holandii do Radomia

Osobom chętnym dowiezienia części samochodowych z Holandii polecamy nasze usługi podczas powrotów. Gwarantujemy duże i przestrzenne powierzchnie załadunkowe oraz możliwość dostarczenia dowolnych części od silników po mosty i części blacharskie z Holandii.